DETSKÁ IZBA

VIZAR STUDIO

Zhrnutie:

Návrh detskej izby v paneláku.

Bývať v panelákovom byte pre niekoho môže predstavovať problém, kam uložiť všetky veci tak aby ste mali stále dostatok priestoru na život a najmä ak máte deti?

Stačí pri tom aby bol priestor rozumne navrhnutý!

V tomto projekte sme riešili spracovanie detskej izby v ktorej budú bývať dve deti. Zmestiť na tak malú plochu všetko čo mladý školák potrebuje a to rovno 2x naozaj nebolo jednoduché a to všetko tak aby bol priestor nie len využitý ale aj dizajnový.

Sme zodpovedný za:

interior design architecture

Interiérový dizajn

Izba je členená na dve pomyselné časti, prednú a zadnú. Tým sme vytvorili pre každé dieťa jeho vlastný priestor. V izbe sa nachádzajú dva písacie stolíky s úložným policovým priestorom ktoré rozdeľuje veľká, vstavaná, šatníková skriňa so zrkadlovými, posuvnými dvermi čím sme priestor opticky rozšírili. Oproti sa nachádzajú dve postele nad každou sa nachádza úložný priestor. Postele predeľuje policová zostava na knihy so zatváracím priestorom na hračky.

Vďaka tomuto rozdeleniu nám vzniklo dostatok podlahovej plochy na hranie. 2x viac radosti sme spravili najmä deťom, využitím zásuvných postelí pre kamarátov. Farby sme zvolili bledé, neutrálne aby sme priestor opticky zväčšili. Nábytok na mieru sme zvolili z bledého smrekového dreva ktoré je známe vďaka svojej tvrdosti a tým aj odolnosti. K smrekovému drevu sme zvolili exotickú tapetu so zeleno-modrých listov. Tieto farby sa následne opakujú v celej miestnosti.

Fotorealistické vizualizácie

LOREM IPSUM 

Galéria:

KONTAKTUJTE NÁS

VIZAR STUDIO

ADRESA:

Piaristická 6667

911 80 Trenčín

OTVÁRACIE HODINY:

9:00 – 16:00 – pracovné dni 

KONTAKT:

+421 950 216 858 

info@vizarstudio.com 

Copyright © 2018 FRT Corporation, s.r.o.. All rights reserved.