Kto vlastne sme?

 

Sme dizajnové štúdio ktoré sa nezaoberá iba návrhom určitej sekcie domu/bytu ale rieši priestor ako celok.

 

“Nezáleží či ste v kuchyni alebo v spálni pocit spokojnosti s Vašim vysnívaným bývnaím Vás musí sprevádzať po celom dome, vtedy viete že vaše investície sú na správnom mieste.” Rebeka Rihošková

 

Našim cielom je dodanie krásneho, funkčného dizajnu dokončeného do najmenšieho detailu, vždy v stanovenom termíne, či už sa jedná o návrh, vizualizácie alebo samotnú realizáciu. 

 

Milujeme nové projekty či už sú veľké alebo malé. Pretože každý projekt so sebou prináša veľké nápady a nové nadšenie.

 

Tešíme sa na spoluprácu s vami.

 Pekný deň Vám žeľá VIZAR tím.

NÁŠ TÍM

 

V čom je náš tím iný?

 

poukazujeme na prácu interiérového dizajnéra ako takú ktorá by mala byť maximálne komfortná pre klienta. Čo to znamená? Väščina našich klientov sa už v minulosti stretla s interiérovými dizajnérmi. Pri práci s nami však boli milo prekvapení. Zabezpečíme Vám servis pri ktorom nemusíte ani pohnúť prstom. Na základe pôdorysov Vám navrhneme interiér ktorý s Vami do detailu konzultujeme či sa jedná o nábytok na mieru, materiály alebo tú najmenšiu dekoráciu. 93% našich prác bolo odovzdaných v predstihu, 5% prác sme odovzdali v stanovenom termíne, 2% sme bohužiaľ odovzdali v predĺženom termíne dodania, no aj my sme len ľudia. Nakoľko žijeme v rýchlom 21 storočí nemusíte nikam chodiť radi s Vami komunikujeme telefonicky, online alebo prostredníctvom videohovorov.

SME

TÍM 

4

ĽUDÍ

REBEKA RIHOŠKOVÁ 

Founder & Head Designer

FILIP STEHNO

Strategy & Designer

MICHAELA GRÁVOVÁ

Designer

MAREK STEFAM 

Architect

TESTIMONIALS

“Nec an nisl tale virtute. Mucius fabellas ad mea. No nisl veri illud ius, id nam feugait copiosae adipisci, eam offendit antiopam sadipscing ut. Noster petentium mei te, at quo feugait necessitatibus. Elit animal aliquam ut vim. Usu no mazim epicuri phaedrum, modus senserit ne eum, nostro perfecto at duo. Sea ad consequat contentiones definitionem.”

KAREN SINGOPE  / Tall Dream

interior design architecture

Architektúra

Navrhneme Vám jedinečú stavbu, presne podľa Vašich potrieb a vkusu. Nemusíte robiť kompromisy s katalógovími domami. 

interior design architecture

Interiéry 

Na interiéry sme odborníci a radi Vám poradíme, navrhneme aj zrealizujeme.Každý náš interiér je jedinečný tak isto ako každý náš klient. Preto je každý náš projekt unikátny. 

interior design architecture

Exteriéry

Záhradu vnímame ako vonkajší priestor pre život. Podľa toho aj navrhujeme, nevytvárame iba bezduché zátišia ale miesto kde môžete s rovnakou radosťou tráviť čas.


KONTAKTUJTE NÁS

VIZAR STUDIO

ADRESA:

Piaristická 6667

911 80 Trenčín

OTVÁRACIE HODINY:

9:00 – 16:00 – pracovné dni 

KONTAKT:

+421 950 216 858 

info@vizarstudio.com 

Copyright © 2018 FRT Corporation, s.r.o.. All rights reserved.