STAVEBNÝ DIZAJN

Navrhneme Vám dizajn Vašej budovy, ktorý následne s našim architektom prediskutujeme. Podľa Vašich požiadaviek Vám dokážeme vypracovať kompletnú projektovú dokumentáciu. 

INTERIÉROVÝ DIZAJN

Interiérovému dizajnu ako takému sa venujeme už takmer 5 rokov. Vďaka čomu sa s ľahkosťou pohybujeme v trendoch interiérového dizajnu ale aj histórii interiérového dizajnu. Našim zákazníkom prinášame nielen jedinečné riešenia, harmonický a nadčasový dizajn ale taktiež spojenie moderných technológii s ich bývaním.

EXTERIÉROVÝ DIZAJN

Exteriérový dizajn je pre nás tak isto dôležitý ako interiérový dizajn. Pri vytváraní exteriérových návrhov myslíme hlavne na funkčnosť a estetickosť, no zároveň vieme že nikto z nás nechce byť otrokom svojej záhrady! Preto sa vždy snažíme maximálne zakomponovať moderné technológie a riešenia do procesu navrhovania. 

FOTOREALISTICKÉ VIZUALIZÁCIE

Fotorealistické vizualizácie interiéru alebo exteriéru slúžia predovšetkým ako nástroj na prezentáciu projektu či už pre architektov, developerov, maklérov alebo kohokoľvek iného. Kvalitne spracované fotorealistické vizualizácie sú zárukou úspešného marketingu projektu. Fotorealistické vizualizácie vrámci marketingu projektu slúžia ako podklady pre prezentáciu projektu na internete, sociálnych sieťach, bilboardoch, reklamných spotoch, tlači …

VIDEO VIZUALIZÁCIE – ANIMÁCIE

Video vizualizácia alebo animácia je horúcim trendom posledného roku. Video vizualizácia – video prehliadka je marketingový nástroj na prezentáciu ešte nezrealizovaného projektu s uplatnením v médiách na internete, sociálnych sieťach alebo veľkoplošných obrazovkách. 

HOME STAGING

Home staging je marketingový nástroj predovšetkým pre realitných maklérov ktorý chcú rýchlo a efektívne predať nehnuteľnosť za najlepšiu cenu. Priestor je našim interiérovým dizajnérom naaranžovaný tak aby vyzdvihol prednosti nehnuteľnosti v najlepšiom svetle.

KONTAKTUJTE NÁS

VIZAR STUDIO

ADRESA:

Piaristická 6667

911 80 Trenčín

OTVÁRACIE HODINY:

9:00 – 16:00 – pracovné dni 

KONTAKT:

+421 950 216 858 

info@vizarstudio.com 

Copyright © 2018 FRT Corporation, s.r.o.. All rights reserved.